Soutěž o pohár starosty SDH Dolní Hbity dne 20.6.2009

21. června 2009 v 12:38 | -tom- |  Soutěže
Dne 20.6.2009 jsme se zúčastnili Soutěže o pohár starosty SDH Dolní Hbity, kam jsme byli pozváni našimi kamarády z Dolních Hbit.
K soutěži se přihlásilo celkem 10 družstev. SDH Rosovice, Dolní Hbity "A", Luhy, Zduchovice "A", Lhotka "B", Dolní Hbity "B", Čenkov, Lhotka "A", Velká a Zduchovice "B".

Naše barvy hájili :
Družstvo "A" ve složení
David Řehoř, Václav Černý st., Miloš Kyselý, František Vejvoda ml., Jakub Procházka, Milan Štros a Roman Řehoř.
Družstvo "B" ve složení
Václav Vostarek, Milan Pém ml., Vilém Škodný, Jakub Vondra, Jiří Štrob, Jiří Kadlec ml. a Tomáš Králíček.

Družstvo "A" skončilo na pěkném 4. místě (čas 28,91), ovšem na třetí místo (SDH Luhy) jsme ztráceli pouhých 0,38 sek. Družstvo "B" obsadilo 7. místo (čas 37,78) a za sebou nechali družstva SDH Čenkov, SDH Velká a družstvo pořádajícího sboru SDH Dolní Hbity "A", kterým se vůbec nedařilo.

K soutěži ještě doplňuji, že se útok prováděl na 2 hadice B a na nátřikové terče. Asi v polovině celého klání se přehnal nad sportovištěm silný déšť, takže povrch dolnohbitského hřiště byl po dešti mokrý.
Soutěž se hasičům z Dolních Hbit podařila zorganizovat velice dobře, žádné problémy nebyly, všem nám se zde líbilo a těšíme se, že nás příští rok naši kamarádi z Dolních Hbit zase pozvou, tak snad napřesrok budeme konečně taky "na bedně".

Kamarádi z Dolních Hbit - děkujeme.

K soutěži je v rubrice FOTO 2009 vše zdokumentováno ještě v obraze.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.