Okrskové cvičení 5. okrsku ve Zduchovicích dne 16.06.2007

21. června 2007 v 20:33 | -tom- |  Soutěže
Okrskové soutěže 5. okrsku se zúčastnila hasičská družstva:
SDH Zduchovice, SDH Velká a SDH Drážkov.
V letošním roce SDH Zduchovice nasadilo do boje o putovní pohár dvě družstva a to mladších a starších, obě družstva soutěžila v kategorii do 35 let. V kategorii nad 35 let soutěžila družstva SDH Velká a SDH Drážkov. Pro doplnění v kategorii do 35 let soutěžila družstva, kromě Zduchovic, ještě SDH Velká a SDH Drážkov. Snad poprvé v historii tak všechny zúčastněné sbory připravily k soutěži po dvou družstvech. Že by se snad začalo blýskat na lepší časy? Trochu zamrzelo, že se nedostavilo družstvo (snad také poprvé v historii) SDH Kamýk nad Vltavou.
Soutěž začala slavnostním nástupem všech družstev. Velitel SDH Zduchovice Jiří Řehoř, jako velitel pořádajícího sboru, podal hlášení veliteli a hlavnímu rozhodčímu p. Pácaltovi z SDH Dolní Hbity, kterého pořadatelé přizvali, spolu s p. Volfem rovněž z SDH Dolní Hbity, jako nezávislé rozhodčí. Po rozlosování pořadí soutěžících družstev se začalo překážkovým během na 100m překážek. Nejlepšího času dosáhl Richard Mácha z družstva SDH Velká a to 19,05 sekundy.
Po disciplíně běhu na 100 m se přistoupilo k požárním útokům. Jako první na startu požárního útoku stanulo družstvo Zduchovice B (starší), které dosáhlo času 26,60 sekundy. V historii doposud nejlepší dosažený čas (na 2 B a plechovky, měřeno stopkami dvěma časoměřiči). Jako druhé nastoupilo družstvo Velká A a dosáhlo času 28,20 sekundy. Jako třetí družstvo na startu Zduchovice A (mladší) dosáhlo času 29,60 sekundy. Jako další na startu nastoupilo na start družstvo Drážkova (nad 35 let) a dosáhlo čas 48,50 sekundy. Další útok absolvovalo družstvo Velká (nad 35 let) s časem 63,50 sekundy. Posledním na startu bylo družstvo Drážkova (do 35 let) a dosáhlo čas 47,90 sekundy.
Konečné pořadí :
kategorie do 35 let
1. SDH Velká
2. SDH Zduchovice A
3. SDH Zduchovice B
4. SDH Drážkov
kategorie nad 35 let
1. SDH Drážkov
2. SDH Velká
Putovní pohár si ze Zduchovic odvezlo SDH Velká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.